Kontakt

AGROTURYSTYKA POD OSTOJĄ
Justyna i Łukasz Pokorscy
Łomnica
ul. Sudecka 1
58-340 Głuszyca
tel. 693 850 649
kontakt@podostoja.pl

Dojazd od strony Wałbrzycha kier. Kłodzko DW 381  w miejscowości Głuszyca na ul. Sienkiewicza przed mostem na łuku skręcamy w prawo  na ul. Kolejową kier Łomnica, po prawej stronie mijamy osiedle bloków i na łuku skręcamy w lewo kier. Łomnica  na ul. Łomnicką, po drodze przejeżdżamy pod wiaduktem kolejowym. Po lewej stronie na wzgórzu za rzeką widać nasze gospodarstwo. Jedziemy prosto ok. 1 km (pierwszy skręt w lewo to brak mostu i możliwości dojazdu do nas) i bezpośrednio za łowiskiem pstrąga Złota Woda skręcamy w lewo w lokalna drogę (ograniczenie 5t, stary zakaz wjazdu ograniczenie prędkości) trzymamy się tej drogi aż do czwartego progu zwalniającego 😉 tam w lewo i po 100m w prawo JESTEŚ U CELU !

Dojazd od strony Kłodzka kier Wałbrzych DW  381 wjeżdżamy do Głuszycy Górnej na ul Kłodzkiej bezpośrednio przed dużym wiaduktem kolejowym skręcamy w lewo na ul. Dworcową po lewej stronie mijamy stacje kolejową Głuszyca Górna a po lewej małe ogródki działkowe. Jadąc dalej dojeżdżamy do ruin dawnego zakładu przerobu kamienia, które mijamy po prawej stronie na skrzyżowaniu jedziemy w prawo asfaltową droga wśród łąk aż do kolejnego asfaltowego skrzyżowania, tam w prawo ( przy tabliczce droga nieutrzymywana w okresie zimy )100m i w prawo JESTEŚ  U CELU !

Jeśli te wskazówki oraz brązowe tablice kierunkowe okażą się niewystarczające proszę dzwonić tel. 693 850 649 zawsze pomożemy.